Darmowa dostawa od 400 PLN

Gilotyna Office Pro A4+ do 25 kartek 90230000 LEITZ

Symbol: ugk0645187
Dostępność: 5 szt.
688.23
szt.
Zamówienie telefoniczne: 729 855 845
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
 • Kurier 0
 • Paczkomaty InPost 0
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

Gilotyna Office Pro A4+ do 25 kartek 90230000 LEITZ

image

Przeznaczona do intensywnego uzytku biurowego gilotyna Leitz Precision Office Pro A4+ sluzy do ciecia papieru, etykiet samoprzylepnych, folii, zdjec, kartonu, materialów zalaminowanych i tektur introligatorskich. Jest wydajna i wytrzymala - umozliwia szybkie i precyzyjnie ciecie do 25 kartek A4 (80 g/m2) jednocześnie.

Posiada unikalne podświetlenie EdgeGlow, które oświetla krawedL tnącą, zapewniając lepszą widocznośc i maksymalną precyzje ciecia. Przezroczysty reczny docisk przytrzymuje papier na miejscu, podczas gdy ergonomiczny uchwyt zapewnia latwe i wygodne ciecie. Dzieki naniesionym na laminowaną powierzchnie roboczą liniom siatki metrycznej, precyzyjnym oznaczeniom kątów i formatów, odpowiednie ulozenie papieru jest latwe i szybkie.

Oslona zabezpieczająca ostrze gwarantuje pelną ochrone podczas uzytkowania, a zatrzask bezpieczenstwa blokuje ostrze, gdy gilotyna nie jest uzywana. Wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali ostrze, solidny blat roboczy i przedluzona do 5 lat gwarancja sprawią, ze zyskasz mozliwośc precyzyjnego ciecia papieru przez wiele lat.

 • Wydajna i wytrzymala gilotyna w formacie A4+, idealna do intensywnego uzytkowania w biurze lub ciecia w wysokich nakladach.
 • Wysokiej jakości ostrze z hartowanej stali nierdzewnej tnie do 25 kartek papieru (80 g/m2) jednocześnie lub inne materialy, takie jak etykiety samoprzylepne, folie, zdjecia, karton, materialy zalaminowane czy tekture
 • Unikalne podświetlenie EdgeGlow oświetla krawedL tnącą zapewniając lepszą widocznośc i maksymalną precyzje ciecia
image
image
 • Ergonomiczny uchwyt umozliwia bezwysilkową prace i precyzyjne ciecie za kazdym razem.
 • Przezroczysty reczny docisk przytrzymuje papier na miejscu podczas ciecia.
 • Niezwykle gladka szklana powierzchnia blatu z naniesionymi liniami siatki metrycznej, precyzyjnymi oznaczeniami kątów i formatów, ulatwiającymi odpowiednie ulozenie papieru.
 • Solidna, lekka aluminiowa podstawa z antypoślizgowymi nózkami zapewnia bezpieczenstwo i stabilnośc gilotyny.
 • Oslona zabezpieczająca ostrze zapewnia pelną ochrone podczas uzytkowania, a zatrzask bezpieczenstwa blokuje ostrze, gdy gilotyna nie jest uzywana.
 • Wysokiej jakości gilotyna marki Leitz z 5-letnią gwarancją dla zapewnienia pelnego spokoju (nie obejmuje cześci podlegających naturalnemu zuzyciu i materialów eksploatacyjnych).
image
image
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Masz pytania? Zadzwoń! +48 729 855 845