Darmowa dostawa od 400 PLN

Gilotyna Office Pro A3 do 25 kartek 90240000 LEITZ

Symbol: ugk0646187
Dostępność: 1 szt.
729.46
szt.
Zamówienie telefoniczne: 729 855 845
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
0
  • Kurier 0
  • Paczkomaty InPost 0
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

Gilotyna reczna do 25 kartek A3 Office Pro LEITZ

image

Przeznaczona do intensywnego uzytku biurowego gilotyna Leitz Precision Office Pro A3 sluzy do ciecia papieru, etykiet samoprzylepnych, folii, zdjec, kartonu, materialów zalaminowanych i tektur introligatorskich.

Jest wydajna i wytrzymala - umozliwia szybkie i precyzyjnie ciecie do 25 kartek A3 (80 g/m2) jednocześnie. Posiada unikalne podświetlenie EdgeGlow, które oświetla krawedL tnącą, zapewniając lepszą widocznośc i maksymalną precyzje ciecia.

Przezroczysty reczny docisk przytrzymuje papier na miejscu, podczas gdy ergonomiczny uchwyt zapewnia latwe i wygodne ciecie. Dzieki naniesionym na laminowaną powierzchnie roboczą liniom siatki metrycznej, precyzyjnym oznaczeniom kątów i formatów, odpowiednie ulozenie papieru jest latwe i szybkie.

Oslona zabezpieczająca ostrze gwarantujepelną ochrone podczas uzytkowania, a zatrzask bezpieczenstwa blokuje ostrze, gdy gilotyna nie jest uzywana.

Wykonane z wysokiej jakości nierdzewnej stali ostrze, solidny blat roboczy i przedluzona do 5 lat gwarancja sprawią, ze zyskasz mozliwośc precyzyjnego ciecia papieru przez wiele lat.

image
image
  • Wydajna i wytrzymala gilotyna w formacie A3, idealna do intensywnego uzytkowania w biurze lub ciecia w wysokich nakladach.
  • Wysokiej jakości ostrze z hartowanej stali nierdzewnej tnie do 25 kartek papieru (80 g/m2) jednocześnie lub inne materialy, takie jak etykiety samoprzylepne, folie, zdjecia, karton, materialy zalaminowane czy tekture.
  • Unikalne podświetlenie EdgeGlow oświetla krawedL tnącą zapewniając lepszą widocznośc i maksymalną precyzje ciecia.
  • Ergonomiczny uchwytumozliwia bezwysilkową prace i precyzyjne ciecie za kazdym razem.
  • Przezroczysty reczny docisk przytrzymuje papier na miejscu podczas ciecia.
  • Niezwykle gladka szklana powierzchnia blatu z naniesionymi liniami siatki metrycznej, precyzyjnymi oznaczeniami kątów i formatów, ulatwiającymi odpowiednie ulozenie papieru.
  • Solidna, lekka aluminiowa podstawa z antypoślizgowymi nózkami zapewnia bezpieczenstwo i stabilnośc gilotyny.
  • Oslona zabezpieczająca ostrze zapewnia pelną ochrone podczas uzytkowania, a zatrzask bezpieczenstwa blokuje ostrze, gdy gilotyna nie jest uzywana.
image

4002432129737

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie:

Masz pytania? Zadzwoń! +48 729 855 845